KRĒSLS

KRĒSLS AR MUGURU VANNAI VAI DUŠAI AR NOŅEMAMIEM ROKU BALSTIEM


Cena:90,00 EUR

Maksimāla slodze, kg100
Svars, kg3.3
Kopējais augstums, cm 70-84
Kopējais platums, cm 57
Kopējais garums, cm 46
Sēdekļa augstums , cm 41,5-55
Sēdekļa platums, cm 41.5
Sēdekļa dziļums, cm 40-43,5

Stabilo, viegli tīrāmo un dezinficējamo dušas krēslu ar noņemamiem roku balstiem var izmantot, mazgājoties dušā, vannā vai vienkārši kā krēslu vannas istabā. Tas izgatavots no izturīgas, neslīdošas plastmasas un kvalitatīva alumīnija. Sēdēšanai paredzētā daļa – ar caurumiņiem ūdens notecēšanai, ērtais muguras balsts – ar izgriezumu. Roku balsti un atzveltne ir noņemama bez instrumentu palīdzības. Piemērots personām, kuru svars nepārsniedz 100 kg.

Sēdekļa augstums ir maināms, regulējot krēsla kājiņu garumu. Katrā kājiņā ir caurumiņi augstuma fiksēšanai. Paspiediet fiksēšanas podziņu uz iekšu, izvelciet teleskopisko kājiņu no ārējās caurules, noregulējiet augstumu vēlamajā pozīcijā (fiksēšanas podziņa atrodas ārpusē). Rūpējieties par savu drošību – pirms krēsla lietošanas pārliecinieties, vai visas kājiņas ir noregulētas vienādā augstumā un stingri nofiksētas.

Ikviens dušas krēsls ar noņemamiem roku balstiem rūpnīcā tiek pārbaudīts, tādēļ līdz klientam nonāk tikai kvalitatīvs produkts. Dušas krēslu ieteicams uzglabāt sausā vietā, kur tas netiek pakļauts tiešiem saules stariem, periodiski veikt mitro tīrīšanu, neizmantojot spēcīgus tīrīšanas līdzekļus, pēc tīrīšanas – nosusināt.

Lūdzam rūpīgi izlasīt lietošanas un apkopes instrukciju, kā arī ieteikumus Jūsu drošībai.