Rollatora uz 4 riteņiem noma

Rollatora nomas maksa - 25 EUR mēnesī.
Minimālais nomas termiņš - 30 dienas.
Piegāde Rīgā - no 10 EUR.
Atgriešana Rīgā - no 10 EUR.
Par rollatora nomu nav jāmaksā drošības nauda.
Informācija pa tālruni: 22068300.

Rollatora cena - 120,00 EUR

Rollatora noma ir labs risinājums cilvēkiem, kam ir ierobežotas kustības, noteikts atveseļošanās laiks vai rehabilitācija pēc gūtas traumas vai operācijas.

Ērts, drošs un viegls rollators (maksimālā noslodze 130 kg), kas paredzēts personām ar līdzsvara traucējumiem, novājinātiem muskuļiem, izteiktu nogurumu u. tml. Šim pārvietošanās līdzeklim ir: 4 (19/5 cm) ritenīši, gaitas un stāvbremzes, ergonomiski, regulējama augstuma rokturi, sēdeklis, metāla grozs (maksimālā noslodze 8 kg), plastmasas paliktnis (maksimālā noslodze 5 kg), atstarotāji un spieķa turētājs.

Pārvietojoties stingri atbalstieties pret rollatoru. Ja vēlaties piebremzēt, vienmērīgi paceliet augšup abus bremžu rokturus. Ja vēlaties apsēsties, bremžu rokturus spiediet lejup, līdz izdzirdat klikšķi, un rollators apstāsies. Ja vēlaties iet tālāk, paceliet bremžu rokturīšus vidējā pozīcijā.

Ritenīšiem nolietojoties, ieteicams regulāri pārbaudīt rollatora bremzes, tīrīt to ar mitru lupatiņu, neizmantojot spēcīgus tīrīšanas līdzekļus un šķīdinātājus.

Dati
Lielumi
  Maksimālais lietotāja svars, kg130
  Svars, kg10
  Kopējais augstums, cm78-97
  Kopējais platums, cm60
  Kopējais garums, cm 70
Sēdekļa augstums, cm 61

Galerija

Rollators ir izmanojams iekštelpās un ārtelpās