WHEEL

TUALETES KRĒSLS AR RITEŅIEM


Cena: 180,00 EUR

Maksimāla slodze, kg130
Svars, kg13
Kopējais augstums, cm97
Kopējais platums, cm55
Kopējais garums, cm87
Sēdekļa augstums, cm49
Sēdekļa platums, cm45
Sēdekļa dziļums, cm43

Melns, klasiska stila tualetes krēsls, aprīkots ar riteņiem, kāpšļiem un apakšstilbus fiksējošām siksnām – praktiska un ērta izvēle personām ar kustību traucējumiem vai gadījumos, kad nav iespējams izmantot parasto tualeti.

Krēsls, kas sver 12,5 kg, pielāgots lietotājam, kura svars nepārsniedz 130 kg. Rāmis ir izgatavots no metāla caurulēm, krēsla elkoņu balsti (platums starp tiem – 46 cm) – polsterēti un nolaižami lejup. Sēdēšanai paredzētā daļa – no plastmasas, ar slēgtas formas izgriezumu, kas no virspuses aizsedzams ar polsterētu vāku. Krēsla komplektācijā ietilpst aizsedzams naktspods, kas no aizmugurējās daļas ievietojams speciālās sliedītēs, kas atrodas zem sēdekļa. Aizmugurējie krēsla ritenīši aprīkoti ar miera stāvokļa bremzēm. Ja vēlaties tās ieslēgt, paspiediet bremžu fiksēšanas rokturi lejup, bet, ja vēlaties izslēgt – paceliet rokturi augšup. Ja vēlaties iekāpt vai izkāpt no krēsla, vienmēr pagrieziet kāpšļus uz sānu vai paceliet tos augšup.

Ikviens tualetes krēsls ar riteņiem ražotnē tiek pārbaudīts, tādēļ līdz klientam nonāk tikai kvalitatīvs produkts. Krēslu ieteicams uzglabāt sausā vietā, kur tas netiek pakļauts tiešiem saules stariem, periodiski notīrīt putekļus vai to apklāt.

Lūdzam rūpīgi izlasīt lietošanas un apkopes instrukciju, kā arī ieteikumus Jūsu drošībai.