Pārvietošanās galda uz riteņiem noma

Pārvietošanās galda nomas maksa - 35 EUR mēnesī.
Minimālais nomas termiņš - 30 dienas.
Piegāde Rīgā - no 10 EUR.
Atgriešana Rīgā - no 10 EUR.
Par pārvietošanās galda nomu nav jāmaksā drošības nauda.
Informācija pa tālruni: 22068300.

Pārvietošanās galda MUVI cena - 250,00 EUR

 

Pārvietošanās galda noma ir labs risinājums cilvēkiem, kam ir ierobežotas kustības, noteikts atveseļošanās laiks vai rehabilitācija pēc gūtas traumas vai operācijas.

PĀRVIETOŠANĀS GALDS AR KĀJU BREMZM paredzēts īslaicīgas vai ilglaicīgas kustību-balsta aparāta disfunkcijas kompensēšanai, izmantojams pārvietojoties telpās, to stumjot, paredzēts personai ar svaru līdz 130 kg.

Pārvietošanās galds izgatavots no tērauda konstrukcijas, kas balstās uz 10 cm diametra ritenīšiem, kuri viegli griežas 360° leņķī ap savu asi. Ērtais, polsterētais galdiņš ir apvilkts ar mākslīgo ādu, kurai piemīt antibakteriālas īpašības. Pārvietošanās notiek, ar apakšdelmiem balstoties pret galdiņu, kam ir pusloka formas izgriezums, un ar plaukstām turoties pie rokturiem. Aizmugurējie ritenīši aprīkoti ar bremzēm, kuras apstājoties obligāti jānospiež, lai pārvietošanās galds nekustētos un garantētu drošību.

Šī pārvietošanās līdzekļa augstums ir ļoti viegli regulējams, tādēļ to lieliski varēs izmantot pusaudži vai pieaugušie, kuru auguma diapazons atbilst atbalsta galdiņa augstuma regulēšanas diapazonam (79–125 cm). Lietotāja ērtībām arī rokturīšos ir iebūvēts fiksēšanas mehānisms – piespiežot podziņu, rokturītis tiek viegli novietots ērtākajā pozīcijā.
Pārvietošanās galdu ieteicams transportēt vertikālā pozīcijā – novietotu uz ritenīšiem un ar nospiestām bremzēm.

Dati
Lielumi
  Maksimālais lietotāja svars, kg 130
  Svars, kg 12
  Kopējais augstums, cm 79-125
  Kopējais platums, cm 62
  Kopējais garums, cm  70
 Attālums starp roku balstiem, cm  17

Galerija