COMPACT

SALIEKAMS TUALETES KRĒSLS AR PACEĻAMIEM ROKU BALSTIEM

Cena: 140,00 EUR

Maksimāla slodze, kg120
Svars, kg11
Kopējais augstums, cm94
Kopējais platums, cm59
Kopējais garums, cm57
Sēdekļa augstums, cm47
Sēdekļa izgriezuma izmēri, cm24 x 21
Naktspoda tilpums, l5

Zils, kompakts saliekamais tualetes krēsls – praktiska un droša izvēle personām ar kustību traucējumiem vai gadījumos, kad nav iespējams izmantot parasto tualeti. Krēsla neizmantošanas gadījumā to bez speciālu darbarīku palīdzības varat vienkārši salocīt.

Krēsls, kas sver 10,6 kg, pielāgots lietotājam, kura svars nepārsniedz 120 kg. Rāmis izgatavots no krāsota tērauda, krēsla atzveltne un elkoņu balsti – polsterēti un apvilkti ar viegli tīrāmu mākslīgo ādu. Elkoņu balstus var pacelt augšup, tādēļ apsēsties krēslā un piecelties no tā iespējams arī no sāna (piemēram, no gultas vai ratiņkrēsla). Sēžot krēslā, elkoņu balstus ieteicams turēt nolaistus. Krēsla sēdēšanai paredzētā daļa – arī polsterēta, ar slēgtas formas 24x21 cm izgriezumu, kas no virspuses aizsedzams ar polsterētu vāku. Krēsla komplektācijā ietilpst aizsedzams 5 l naktspods, kas ievietojams no gala, uzvelkot to uz metāla stiprinājumiem.

Ikviens saliekamais tualetes krēsls rūpnīcā tiek pārbaudīts, tādēļ līdz klientam nonāk tikai kvalitatīvs produkts. Krēslu ieteicams uzglabāt sausā vietā, kur tas netiek pakļauts tiešiem saules stariem, periodiski veikt mitro tīrīšanu, neizmantojot spēcīgus tīrīšanas līdzekļus, vai to apklāt.

Lūdzam rūpīgi izlasīt lietošanas un apkopes instrukciju, kā arī ieteikumus Jūsu drošībai.