FUNKCIONĀLĀ GULTA 

DALI ECON


Cena: 850,00 EUR

Maksimāla slodze, kg 185
 Svars, kg97
 Kopējais augstums, cm40-80
 Augstuma regulēšanas pozīcijas40-80
 Kopējais platums, cm102
 Kopējais garums, cm218 
 Matraču pamata gabarīti, cm90x200
Muguras sasvēršanas leņķis,°0-70˚
Kāju izliekuma leņķis, °0-35˚
Ritentiņu diametrs, cm10


Kvalitatīva, uzticama, ilgtspējīga, moderna, atbilstoša augstākajām higiēnas prasībām un viegli kopjama – jaunā funkcionālā gulta DALI ECON ir pareiza un praktiska izvēle, tā garantē komfortu gultas lietotājam un atvieglo kopēja ikdienu! Lieliska cenas un kvalitātes attiecība. Cenšoties pēc iespējas apmierināt Jūsu vajadzības, piedāvājam izvēlēties no pieciem pieejamajiem modeļiem!

FUNKCIONĀLĀ GULTA DALI ECON – standarta gulta (regulējams 40–80 cm augstums, gulēšanai paredzētās daļas garums – 2 m).
Gultas augstums, muguras un gurnu balstu sekcijas ir regulējamas elektriski. Gultas vadībai tiek izmantota pults, kas ļauj nobloķēt izvēlētās funkcijas. Garais vads nodrošina ērtu pults lietošanu no jebkuras gultas puses. Gultas zemākā pozīcija garantē lietotāja drošību un samazina traumu iespējamību izkrišanas gadījumā, savukārt vienkārši regulējamais gultas augstums ļauj kopējiem izvēlēties drošāko pozīciju savai mugurai. Komfortablā gultas sēdēšanas pozīcija atvieglo elpošanu un samazina plaušu aspirācijas risku ēšanas laikā.

Maksimālā gultas noslodze – 185 kg. Tās rāmis izgatavots no krāsotiem metāla profiliem. Gulēšanai paredzētā virsma izgatavota no koka, to veido četras daļas, aprīkota ar matrača turētājiem. Gultas gali izgatavoti no laminētas koka skaidu plāksnes. Visas koka daļas – dižskabārža krāsā. Atjaunotos 10 cm diametra gultas ritenīšus ar individuālām bremzēm, kas garantē stabilu fiksāciju, var lietot ar vai bez uzvilktām čībām. Galvgalī atrodas speciālas kabatas, kur iespējams uzstādīt pacelšanās rokturi. Gultas komplektācijā ietilpst: nolaižamas koka sānu margas abās gultas pusēs un pacelšanās rokturis. Easy click sistēma – sānu margu pacelšana dažu sekunžu laikā garantēta!