STEELMAN START

BIMANUĀLAIS RITEŅKRĒSLS AR MUGURĒJO PIEDZIŅU 

Cena: 250,00 EUR

Maksimāla slodze, kg 120
Svars, kg 28
Kopējais augstums, cm 90.5
Kopējais platums, cm 61/63/65/68/70
Kopējais garums, cm 105
Sēdekļa augstums, cm 50
Sēdekļa platums starp
roku balstiem, cm
 38/41/43/46/48
Sēdekļa dziļums, cm 41

Universāls, izturīgas un uzticamas konstrukcijas bimanuālais riteņkrēsls STEELMAN START ir pielāgots personām, kuru svars nepārsniedz 120 kg un kurām ir īslaicīgas vai pastāvīgas mobilitātes problēmas. Riteņkrēslu iespējams izmantot gan iekštelpās, gan ārā, patstāvīgi pārvietoties, griežot metāla vadības stīpas, kas atrodas blakus aizmugurējiem riteņiem. Nepieciešamības gadījumā riteņkrēslu var stumt pavadonis, izmantojot stumšanas rokturus, kas uzstādīti virs atzveltnes.

Apaļajā uzlīmē uz elkoņa balsta ierakstītais skaitlis (piemēram, 46) norāda, ka riteņkrēsla sēdekļa platums ir 46 cm. Šī pārvietošanās līdzekļa konstrukcija veidota no metāla, tā ir krāsota, ar krustenisku stiprinājumu, tādēļ riteņkrēsls ir viegli salokāms un ērti pārvietojams. Salocītā veidā tā platums ir tikai 26 cm, atzveltnes augstums – 40,5 cm, bet sēdekļa dziļums – 41 cm. Riteņkrēsla sēdeklis un atzveltne – polsterēta. Izmantojot fiksatorus, elkoņu balstus ir iespējams atliekt un noņemt, attālums starp elkoņu balstiem un sēdekli – 22 cm. Noņemami, pagriežami uz sānu, regulējama augstuma kāpšļi ar noņemamu apakšstilbu fiksēšanas siksniņu. Ātras fiksācijas aizmugurējie riteņi – nav piepūšami, vadīšanas stīpas un riteņu stīpas – alumīnija. Priekšējo riteņu izmērs – 20x5 cm, aizmugurējo riteņu izmērs – 61 cm. Miera pozīcijas bremzes – no abām riteņkrēsla pusēm. Riteņkrēsla komplektācijā ietilps: atstarotāji, atslēga regulēšanai, lietošanas un apkopes instrukcija lietuviešu valodā.

Stāvbremzei jābūt ieslēgtai, kad sēžaties riteņkrēslā vai ceļaties no tā, taču ar to nedrīkst samazināt ātrumu. Riteņkrēsls tiek pārdots pilnībā samontēts – nepieciešams tikai ievietot kāpšļus. Pirms lietošanas vienmēr pārliecinieties, ka kāpšļi stingri turas savās vietās.

Ikviens bimanuālais riteņkrēsls STEELMAN START rūpnīcā tiek pārbaudīts, tādēļ līdz klientam nonāk tikai kvalitatīvs produkts. Riteņkrēslu ieteicams uzglabāt sausā vietā, kur tas netiek pakļauts tiešiem saules stariem, periodiski veikt mitro tīrīšanu, neizmantojot spēcīgus tīrīšanas līdzekļus, vai to apklāt.

Pārvietošanās līdzeklim tiek piešķirta 24 mēnešu garantija (izņemot priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem), kas stājas spēkā iegādes dienā.