Rollatora uz 4 riteņiem Mego noma

Rollatora Mego nomas maksa - 35 EUR mēnesī.
Minimālais nomas termiņš - 30 dienas.
Piegāde Rīgā - no 10 EUR.
Atgriešana Rīgā - no 10 EUR.
Par rollatora nomu nav jāmaksā drošības nauda.
Informācija pa tālruni: 22068300.

Rollatora Mego cena - 230,00 EUR

 

Rollatora Mego noma ir labs risinājums cilvēkiem, kam ir ierobežotas kustības, noteikts atveseļošanās laiks vai rehabilitācija pēc gūtas traumas vai operācijas.

Elegants, pievilcīga dizaina, drošs un viegls alumīnija
rollators ar 4 riteņiem MEGO (maksimālā noslodze 135 kg), kas paredzēts personām ar līdzsvara traucējumiem, novājinātiem muskuļiem, izteiktu nogurumu u. tml. Šim pārvietošanās līdzeklim ir: 4 (30/4,5 cm) piepūšami ritenīši, sēdeklis, siksna muguras atbalstīšanai, auduma soma un speciāls turētājs spieķim.

Rollatora rokturi – ergonomiski, polsterēti un ar regulējamu augstumu (82–99 cm), tādēļ tas piemērots dažāda auguma lietotājiem. Ja vēlaties uzstādīt rollatora augstumu, pieejiet pie tā no aizmugures un turiet rokas taisni uz priekšu. Uzstādiet rollatora augstumu tā, lai stumšanas rokturis būtu novietots pie plaukstas pamatnes. Uz stumšanas roktura ir uzstādītas gaitas un miera (parkošanās) bremzes.

Pārvietojoties stingri atbalstieties pret rollatoru. Ja vēlaties piebremzēt, vienmērīgi paceliet augšup abus bremžu rokturus. Ja vēlaties apsēsties, bremžu rokturus spiediet lejup, līdz izdzirdat klikšķi, un rollators apstāsies. Ja vēlaties iet tālāk, paceliet bremžu rokturīšus vidējā pozīcijā. Ja vēlaties rollatoru mazliet pacelt uz augšu, izmantojiet speciāli tam paredzēto pedāli – to piespiežot, mazliet pacelsies priekšējie ritenīši. Rollatoru var ērti vertikāli salocīt, tādēļ tas ir viegli transportējams.

Ritenīšiem nolietojoties, ieteicams regulāri pārbaudīt rollatora bremzes, tīrīt to ar mitru lupatiņu, neizmantojot spēcīgus tīrīšanas līdzekļus un šķīdinātājus.

Dati
Lielumi
  Maksimālais lietotāja svars, kg 135
  Svars, kg10
  Kopējais augstums, cm82-98
  Kopējais platums, cm64
  Kopējais garums, cm 71
Sēdekļa augstums, cm 63
  Platums starp roku balstiem, cm  42

Galerija

Rollators Mego