GALDIŅŠ VIRS GULTA


Cena: 90,00 EUR

Maksimāla slodze, kg 10
Svars, kg 9
Kopējais augstums, cm 75,5-125
Kopējais platums, cm40
Kopējais garums, cm 62
 Riteņu diametrs, cm6,5

Slimnieka galdiņš virs gultas paredzēts lietošanai slimnīcās, aprūpes namos vai citās vietās. Tā kā ir iespēja mainīt galdiņa augstumu un slīpumu, tas ir īpaši ērts guļošam pacientam – ēdot, lasot u. tml. Rāmis konstruēts tā, lai galdiņu viegli varētu novietot pie gultas. Produktu nedrīkst izmantot ārā, novietot uz slīpas vai nelīdzenas virsmas.

Galdiņa virsma izgatavota no koka, ar paaugstinātām maliņām visapkārt galda virsmas perimetram. Regulējams: slīpuma leņķis – līdz 45°, augstums – no 73 cm līdz 116 cm. Četri 7,5 cm diametra ritenīši ar bremzēm. Ja vēlaties ieslēgt bremzes – paspiediet bremžu fiksēšanas rokturīti lejup, ja vēlaties izslēgt bremzes – paceliet to augšup, bet, ja vēlaties bremzes nofiksēt – ieslēdziet vismaz 3 ritenīšu bremzes.

Montāža Apakšējai rāmja daļai pieskrūvējiet ritenīšus (nostipriniet tos, izmantojot pievienoto instrumentu). Apakšējo statīvu piestipriniet rāmja daļai ar trīs skrūvēm un nostipriniet ar uzgriežņiem. Augšējo statīva daļu ievietojiet galda virsmā, pieskrūvējiet rokturīti, lai galda virsma nekustētos. Augšējo galdiņa daļu savienojiet ar apakšējo. Kad ir izvēlēts piemērots galdiņa augstums, nostipriniet rokturīti.

Ikviens pacienta galdiņš virs gultas rūpnīcā tiek pārbaudīts, tādēļ līdz klientam nonāk tikai kvalitatīvs produkts. Galdiņu ieteicams uzglabāt sausā vietā, kur tas netiek pakļauts tiešiem saules stariem, periodiski veikt mitro tīrīšanu, neizmantojot spēcīgus tīrīšanas līdzekļus, vai to apklāt.

Lūdzam rūpīgi izlasīt lietošanas un apkopes instrukciju, kā arī ieteikumus Jūsu drošībai.