STATIC XL

TUALETES KRĒSLS AR PLATU MUGURAS ATBALSTU


Cena: 150,00 EUR

Maksimāla slodze, kg130
Svars, kg10
Kopējais augstums, cm 90-103
Kopējais platums, cm64
Kopējais garums, cm61
Sēdekļa augstums, cm50-65
Sēdekļa izgriezuma izmēri, cm 24 x 21
Naktspoda tilpums, l5

Šis zilais tualetes krēsls ar plato muguru ir praktiska un droša izvēle personām ar smagnēju miesasbūvi, cilvēkiem ar kustību traucējumiem vai gadījumos, kad nav iespējams izmantot parasto tualeti. Lietotāja komfortam krēsla sēdekļa augstums maināms, regulējot krēsla kājiņu garumu (izmantojot fiksatorus), tādēļ tas ir īpaši piemērots personām pēc gūžas locītavas operācijām, kad nav atļauts locīt kāju un sēsties uz zemām virsmām. Nepieciešamības gadījumā produktu var izmantot arī kā ērtu, mīkstu krēslu.

Stabilais krēsls, kas sver 9,5 kg, ir pielāgots lietotājam, kura svars nepārsniedz 130 kg. Rāmis izgatavots no krāsota tērauda, krēsla atzveltne un elkoņu balsti – polsterēti un apvilkti ar viegli tīrāmu mākslīgo ādu. Krēsla sēdēšanai paredzētā daļa – arī polsterēta, ar slēgtas formas 24x21 cm izgriezumu, kas no virspuses aizsedzams ar polsterētu vāku. Krēsla komplektācijā ietilpst aizsedzams 5 l naktspods, kas no augšas ievietojams speciālos turētājos. Tualetes krēsls tiek piegādāts pilnībā sagatavots lietošanai.

Ikviens tualetes krēsls ar platu muguru rūpnīcā tiek pārbaudīts, tādēļ līdz klientam nonāk tikai kvalitatīvs produkts. Krēslu ieteicams uzglabāt sausā vietā, kur tas netiek pakļauts tiešiem saules stariem, periodiski veikt mitro tīrīšanu, neizmantojot spēcīgus tīrīšanas līdzekļus, vai to apklāt.

Lūdzam rūpīgi izlasīt lietošanas un apkopes instrukciju, kā arī ieteikumus Jūsu drošībai.