Staigāšanas rāmja noma

Staigāšanas rāmja nomas maksa - 20 EUR mēnesī.
Minimālais nomas termiņš - 30 dienas.
Piegāde Rīgā - no 10 EUR.
Atgriešana Rīgā - no 10 EUR.
Par staigašanas rāmja nomu nav jāmaksā drošības nauda.
Informācija pa tālruni: 22068300.

Staigāšanas rāmja cena - 60,00 EUR

 

Staigāšanas rāmja ir labs risinājums cilvēkiem, kam ir ierobežotas kustības, noteikts atveseļošanās laiks vai rehabilitācija pēc gūtas traumas vai operācijas.

Šis vieglais
staigāšanas rāmis bez riteņiem paredzēts īslaicīgas vai pastāvīgas balsta un kustību aparāta disfunkcijas kompensēšanai, tas pielāgots ikdienas gaitām telpās vai ārā, lietotājam, kura svars nepārsniedz 100 kg. Koncentrējot ķermeņa svaru vienā pusē un ar vienu roku atbalstoties pret balstu, ar otru roku tiek pārcelta rāmja otra daļa. Šādā veidā – pamīšus atbalstoties te uz labo, te uz kreiso roku – notiek pārvietošanās. Lietotājam jācenšas stāvēt taisni, simetriski.

Rāmis izgatavots no alumīnija caurulēm, kas pārklātas ar spīdīgu anoda pārklājumu. Rāmja kājiņas – ar neslīdošiem un grīdu neskrāpējošiem gumijas uzgaļiem. Augstums no grīdas līdz turēšanās roktura daļai jāuzstāda tāds, lai rokas elkoņos būtu mazliet saliektas – to ērti var izdarīt ar vienu pogas spiedienu.

Rāmis tiek pārdots pilnībā samontēts un gatavs lietošanai. Ja vēlaties rāmi izplest, turiet to aiz polsterētajiem elkoņu balstiem un pamazām lieciet abus balstus uz pretējām pusēm, līdz izdzirdēsit klikšķi un rāmis būs ieguvis pusapaļu formu. Salokot rāmi, nospiediet augšpusē esošo plastmasas turētāju un lieciet uz vidu abas rāmja puses.

Dati
Lielumi
  Maksimālais lietotāja svars, kg100
  Svars, kg3
  Kopējais augstums, cm81-98
  Kopējais platums, cm50
  Kopējais garums, cm46

Galerija

Staigāšanas rāmis