Dušas/tualetes krēsla uz riteņiem noma

Dušas/tualetes krēsla nomas maksa - 35 EUR mēnesī.
Minimālais nomas termiņš - 30 dienas.
Piegāde Rīgā - no 10 EUR.
Atgriešana Rīgā - no 10 EUR.
Par dušas/tualetes krēsla nomu nav jāmaksā drošības nauda.
Informācija pa tālruni: 22068300.

Dušas/tualetes krēsla  AKVA cena - 330,00 EUR

 

Dušas/tualetes krēsla noma ir labs risinājums cilvēkiem, kam ir ierobežotas kustības, noteikts atveseļošanās laiks vai rehabilitācija pēc gūtas traumas vai operācijas.

Izteikti manevrējošais alumīnija
tualetes/dušas krēsls ar riteņiem AKVA ir paredzēts personām, kuru svars nepārsniedz 120 kg un kurām ir īslaicīgas vai pastāvīgas mobilitātes problēmas. Šis universālais krēsls ar riteņiem nepieciešamības gadījumā var tikt izmantots gan pārvadāšanai telpās, gan arī kā tualetes vai dušas krēsls. To var stumt tikai pavadonis, izmantojot stumšanas rokturi, kas uzstādīts virs atzveltnes. Visi produkta ražošanā izmantotie materiāli ir izturīgi pret koroziju, tādēļ tas ir lieliski piemērots izmantošanai dušas telpās.

Krēsla ar riteņiem sēdekļa platums ir 43 cm, dziļums – 42 cm. Tam ir ērti, atliecami elkoņu balsti. Iesakām tos pacelt, kad sēžaties krēslā vai ceļaties no tā (no sāna). Braukājot elkoņu balstiem jābūt nolaistiem. Kāpšļi ir paceļami un novietojami zem sēdekļa. Kad kāpšļi ir pacelti, tie nenofiksējas, tādēļ uzmaniet, lai pārvadājot tie nenokristu.

Krēsla riteņu izmērs – 12,5 cm, tiem ir uzstādītas bremzes. Tām jābūt ieslēgtām, kad sēžaties krēslā ar riteņiem vai ceļaties no tā. Krēsla ar riteņiem komplektācijā ietilpst aizsedzams naktspods, kas no aizmugures ievietojams speciālos turētājos.

Krēslu ar riteņiem ieteicams uzglabāt sausā vietā, kur tas netiek pakļauts tiešiem saules stariem, periodiski veikt mitro tīrīšanu, neizmantojot spēcīgus tīrīšanas līdzekļus, vai to apklāt.

Dati
Lielumi
Maksimālais lietotāja svars, kg120
Svars, kg13
Kopējais augstums, cm93
Kopējais platums, cm55
Kopējais garums, cm 85
Sēdekļa augstums, cm 53 
Sēdekļa platums, cm 44
Attālums starp roku balstiem, cm 44
Sēdekļa dziļums, cm  42

Galerija

Tualetes un dušas krēsls AKVA GO