STAIGĀŠANAS RĀMIS

AR SOĻOJOŠO (KUSTĪGU) RĀMI, SALOKAMS GLABĀŠANAI UN TRANSPORTĒŠANAI

Cena: 60,00 EUR

Maksimāla slodze, kg 100
Svars, kg 2.6
Kopējais augstums, cm 81-98
Kopējais platums, cm 50
Kopējais garums, cm 46

Šis vieglais staigāšanas rāmis bez riteņiem paredzēts īslaicīgas vai pastāvīgas balsta un kustību aparāta disfunkcijas kompensēšanai, tas pielāgots ikdienas gaitām telpās vai ārā, lietotājam, kura svars nepārsniedz 100 kg. Koncentrējot ķermeņa svaru vienā pusē un ar vienu roku atbalstoties pret balstu, ar otru roku tiek pārcelta rāmja otra daļa. Šādā veidā – pamīšus atbalstoties te uz labo, te uz kreiso roku – notiek pārvietošanās. Lietotājam jācenšas stāvēt taisni, simetriski.

Rāmis izgatavots no alumīnija caurulēm, kas pārklātas ar spīdīgu anoda pārklājumu. Rāmja kājiņas – ar neslīdošiem un grīdu neskrāpējošiem gumijas uzgaļiem. Augstums no grīdas līdz turēšanās roktura daļai jāuzstāda tāds, lai rokas elkoņos būtu mazliet saliektas – to ērti var izdarīt ar vienu pogas spiedienu.

Rāmis tiek pārdots pilnībā samontēts un gatavs lietošanai. Ja vēlaties rāmi izplest, turiet to aiz polsterētajiem elkoņu balstiem un pamazām lieciet abus balstus uz pretējām pusēm, līdz izdzirdēsit klikšķi un rāmis būs ieguvis pusapaļu formu. Salokot rāmi, nospiediet augšpusē esošo plastmasas turētāju un lieciet uz vidu abas rāmja puses.

Ikviens staigāšanas rāmis bez riteņiem ražotnē tiek pārbaudīts, tādēļ līdz klientam nonāk tikai kvalitatīvs un pilnībā nokomplektēts produkts.

Tīriet staigāšanas rāmi ar mitru lupatiņu, neizmantojiet spēcīgus tīrīšanas līdzekļus un šķīdinātājus.

Lūdzam rūpīgi izlasīt lietošanas un apkopes instrukciju, kā arī ieteikumus Jūsu drošībai.