LIGHTMAN TRAVEL

VIEGLAIS MANUĀLAIS PAVADOŅA VADĀMS RITEŅKRĒSLS


Cena: 250,00 EUR

Maksimāla slodze, kg120
Svars, kg15
Kopējais augstums, cm93
Kopējais platums, cm56/59/61/64/66/69
Kopējais garums, cm105
Sēdekļa augstums, cm52
Sēdekļa platums starp
roku balstiem, cm
38/41/43/46/48/51
Sēdekļa dziļums, cm41
  Ritentiņu diametrs, cm  19/31

Manuālais pavadoņa vadāmais riteņkrēsls LIGHTMAN TRAVEL ar izturīgu un uzticamu konstrukciju ir paredzēts personām, kuru svars nepārsniedz 120 kg un kurām ir īslaicīgas vai pastāvīgas mobilitātes problēmas. Riteņkrēslam nav vadīšanas stīpu, tādēļ tas nav piemērots patstāvīgai lietošanai – gan telpās, gan ārā riteņkrēslu var stumt tikai pavadonis, izmantojot stumšanas rokturus, kas uzstādīti virs atzveltnes.

Apaļajā uzlīmē uz elkoņa balsta un metāla krusteniskā stiprinājuma, kas atrodas zem riteņkrēsla sēdekļa, ierakstītais skaitlis (piemēram, 46) norāda, ka riteņkrēsla sēdekļa platums ir 46 cm. Riteņkrēsla atzveltne un sēdeklis – izgatavoti no neilona, polsterēti, noņemami, mazgājami veļas mašīnā. Atzveltnes augstums – 45 cm, sēdekļa dziļums – 41 cm. Noņemami, pagriežami uz sānu, regulējama augstuma (34–45 cm) kāpšļi ar noņemamu papēžu balsta siksniņu. Priekšējie riteņi – no mīksta materiāla, monolītiski (nav piepūšami), 19x5 cm, aizmugurējie – piepūšami, 31 cm. Lai nodrošinātu drošību, periodiski pārbaudiet gaisa spiedienu aizmugurējās riepās. Komplektācijā – 4 cm biezs sēdspilvens, pumpis, instrumentu komplekts regulēšanai, lietošanas instrukcija lietuviešu valodā.

Šī pārvietošanās līdzekļa konstrukcija veidota no alumīnija, tā ir krāsota, ar krustenisku stiprinājumu, tādēļ riteņkrēsls ir viegli salokāms un ērti pārvietojams. Riteņkrēsla platums salocītā veidā – tikai 32 cm. Ja vēlaties izplest riteņkrēslu, spiediet sēdekļa šķērsstieņus lejup, kamēr sēdeklis pilnībā iztaisnojas. Ja vēlaties sakļaut riteņkrēslu, vispirms noņemiet vai paceliet kāpšļus. Paņemot sēdekli aiz malām, celiet to augšup, kamēr riteņkrēsls pilnībā sakļausies. Ja vēlaties iekāpt riteņkrēslā vai izkāpt no tā, vienmēr pagrieziet kāpšļus uz sāniem vai paceliet tos augšup.

Riteņkrēsla elkoņu balsti (augstums ar sēdspilvenu – 21,5 cm) ir paceļami. Iesakām tos pacelt, kad sēžaties riteņkrēslā vai pārsēžaties no tā uz sānu. Braucot roku balstiem jābūt nofiksētiem.

Riteņkrēslam uzstādīta divkāršā bremžu sistēma – pavadoņa un lietotāja. Uz stumšanas rokturiem uzstādītās bremzes, kas domātas pavadonim, var palēnināt riteņkrēsla gaitu (it īpaši laižoties lejā pa slīpumu) vai pilnībā nobloķēt aizmugurējos riteņus. Ja vēlaties palēnināt riteņkrēslu, ar abām rokām vienlaicīgi paceliet augšup bremžu rokturus. Ja vēlaties nofiksēt aizmugurējos riteņus, kamēr bremžu rokturi atrodas augšējā pozīcijā, nolieciet lejup turētājus, kas atrodas zem bremžu rokturīšiem. Virs aizmugurējiem riteņiem abās riteņkrēsla pusēs uzstādītas riteņkrēsla lietotājam paredzētās bremzes, ko var ieslēgt vai izslēgt ar speciālu rokturīti. Ja vēlaties ieslēgt stāvbremzi, stumiet rokturīti virzienā no sevis, bet, ja vēlaties to izslēgt un pārvietoties, pavelciet rokturīti uz savu pusi. Stāvbremzei jābūt ieslēgtai, kad sēžaties riteņkrēslā vai ceļaties no tā, taču ar to nedrīkst samazināt ātrumu.

Riteņkrēsls tiek pārdots pilnībā samontēts – nepieciešams tikai ievietot kāpšļus. Pirms lietošanas vienmēr pārliecinieties, ka kāpšļi stingri turas savās vietās. Pēc riteņkrēsla izpakošanas saglabājiet tā kasti.

Ikviens manuālais pavadoņa vadāmais riteņkrēsls LIGHTMAN TRAVEL rūpnīcā tiek pārbaudīts, tādēļ līdz klientam nonāk tikai kvalitatīvs produkts. Riteņkrēslu ieteicams uzglabāt sausā vietā, kur tas netiek pakļauts tiešiem saules stariem, periodiski veikt mitro tīrīšanu, neizmantojot spēcīgus tīrīšanas līdzekļus, vai to apklāt. Riteņkrēsls regulāri jāpārbauda, šādā veidā garantējot lietotāja drošību un komfortu.

Pārvietošanās līdzeklim tiek piešķirta 24 mēnešu garantija (izņemot priekšējos un aizmugurējos riteņus), kas stājas spēkā iegādes dienā.

Lūdzam rūpīgi izlasīt lietošanas un apkopes instrukciju, kā arī ieteikumus Jūsu drošībai.